דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

שנת 2018 - כנס ותיקי יחש''מ 650 נערך ביום 25.12.2018 במחנה גוליס

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 26/12/2018

תאריך האירוע: 2018-12-25

מספר צפיות: 2737


כנס ותיקי יחש"מ 650 נערך ביום 25.12.2018 במחנה "עימנואל" (ג'וליס).

כתב משה פישר - היה זה ערב מהנה ומרגש בו נפגשנו חברים משרות הקבע בו גדלנו, התבגרנו, וחווינו חוויות משותפות. תודה מכל ה ❤ לכל המשתתפים ותקווה לפגוש במפגשים דומים בעתיד גם את אלה שלא הצליחו להגיע לכנס הזה. בכנס נשאו דברים מפקד היחש"מ וכן יו"ר עמותת חיל החימוש מר' אהרון מועלם.

כנס מרגש ומעצים 

                                                                                                                                                 

דברי יוזם הכנס ואוסף מורשת היחש"מ - משה פישר

מפגש/כנס ותיקי ס.ג/יחש"מ 650 לדורותיו.                                                                                             

הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים ואחיות גם יחד, ערב טוב יקירי משפחת 650,ערב טוב, למפקד אגד טנ"א ארצי 650 אל"מ אלי בוקובזה, ליו"ר עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה/חימוש אל"מ במיל' מר אהרון מועלם, למפקד גדוד טנ"א מרכז 638  סא"ל לירן יחזקאל, מכובדי כולם, נפגשים אנו בשנה בה ציינו 45 שנה למלחמת יום הכיפורים ו-70 שנה למדינת ישראל, בראשית עלי להודות לבורא עולם שאיפשר לנו להיפגש כאן היום, שנית עלי להודות לחבר'ה אשר סייעו לנו לקיים מפגש זה פה במחנה עמנואל/ג'וליס,  ראשית לבעל האכסניה מפקד אג"ד טנא ארצי 650 אל"מ אלי בוקובזה, ליו"ר עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה /חימוש אל"מ במיל'  מר אהרון מועלם, למפקד גדוד טנ"א מרכז 638 סא"ל לירן יחזקאל, למפקד המטבח וחד"א ולכל ציוותו שדאגו לנו לכיבוד ולארוחה דשנה, לחבר מר יעקב סגל שעזר לי, לקלידן מר זיו רייך לבדרן מר שמעון רגב ולתורם המופע שביקש להישאר בעילום שם, ולכל אלו שסייעו ועמלו להצלחת מפגש זה היו ברוכים אני וחבריי מצדיעים לכם. פה על אדמת 650  מחנה עמנואל התחלנו בצעירותינו לשרת בתקופה שהיינו צבר ר"ת  צעיר בריא רענן, פה למדנו לעבוד פה הכרנו חבר'ה מדהימים פה עברנו תרגילים ומלחמות פה התבגרנו פה נערכו חתונות ושמחות פה ידענו גם רגעי עצב על חבר'ה שנפלו יהי זכרם ברוך, פה ידענו חויות מרגשות פה היינו משפחת 650 גדולה גאה ולתפארת צה"ל, ואתם החבר'ה  שבאתם למפגש, שמח אני לראותכם  לי זה מחמם את הלב, תקווה אני שמפגש זה לא יהיה חד פעמי אלא יהווה מסורת בחיל וב-650 ונפגש שוב ב"ה בעתיד, לחברים שנבצר מהם להגיע בשל סיבות רפואיות אני מאחל  בשם כולנו רפואה שלמה  והחלמה מהירה, ולאלו שלא הגיעו מכל סיבה אחרת תקווה אני שנזכה לראותם באירועים בעתיד, לכולנו אני מאחל בריאות איתנה ושמחה בלב.

ברצוני לתת תשורה למזכרת ,וברדתי מהבמה אתן תשורה למפקד אגד 650, ליו"ר עמותת החיל ולמפקד הגדוד, אני מאחל לכולנו ערב נעים ומהנה, יש לי בקשה קטנה ממכם, בסיום המפגש סעו בזהירות וחזרו לבתכם לשלום. היו ברוכים.
משה פישר
גמלאי גאה של היחש"מ
                                                                                                                  

 

 

 

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
נסראלדין לוטפי ז

כניסת חברים