דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

גוטמן חגית

קישור לאלבום התמונות האישי

מאת:

תאריך עלייה לאתר: 30/11/-0001

תאריך האירוע:

מספר צפיות: 808


 

סיפור שרותה של גוטמן חגית שירתה בתפקיד נגד משאבים בגדוד 703


אפריל 2015

ביצעתי טירונות במחנה 80, במשך חודש. לאחר הטירונות, נשלחתי לבה"ד 20 שבצריפין. הייתי אמורה להתחיל קורס טכנאי אופטי, אך עקב עומס בקורס הנ"ל, נאלצתי להמתין לקורס במשך חודשיים וחצי. את זמן ההמתנה העברתי בבה"ד בעודי משוייכת לקורס בוחני תחמושת באופן פורמלי בלבד. לבסוף, שובצתי לקורס מזורז של ניהול מלאי. לאחר הקורס שובצתי בסדנת בית הלל, שם הייתי במחלקת מחסן חלפים. במחסן עבדנו ימים ולילות על מנת לספק חלפים לתיקון רכבי הבט"ש שבגבול לבנון.

כחלק מאירועי יום העצמאות קיבלתי הצטיינות ממפקד היחש"ם אל"ם גל ביסטריצר.

אפריל 2017 – כניסה לקבע
כניסתי לקבע מאופיינת בקשיים רבים עקב מחסור בתקנים. לאור כך, עברתי לשרת במפקדה של יחש"ם 651, שמשון. תפקידי היה קמ"ד ניהול מלאי. למרות שהכרתי את עולם ניהול המלאי, הכרתי המון תחומים חדשים. הרחבתי את הידע בתחום זה ולמדתי להסתכל עליו באופן רחב יותר. לאחר 3 חודשים, התפנה תקן באפסנאות בסדנת בית הלל. לשמחתי הרבה חזרתי לסדנא, הפעם כאחראית אפסנאות. על אף הקשיים והאתגר בלימוד מקצוע חדש והיותי מפקדת צעירה - נהנתי מהעשייה.

לאור "אחזקה אחרת" יחש"מ 651 התפרק והוקם אגד טנ"א ארצי 650. שובצתי בתפקיד קצינת בו"ם ומשאבים בגדוד 'גליל גולן'. עוד תפקיד חדש שבו אין לי רקע קודם. תפקיד זה משלב בתוכו ניהול לו"ז של מג"ד, מעקב בו"ם, ניהול תקציב קיומי של היחידה ועוד. לראשונה התחלתי לעבוד מול דרגות בכירות ולהתעסק בסכומי כסף גדולים.

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

כניסת חברים