דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

דצמבר 2014 - החלפת פיקוד מרחב צפון במרכז הטילים והתחמושת

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 11/05/2019

תאריך האירוע: 2014-12-24

מספר צפיות: 2073


בתאריך 24.12.14 התקיימה החלפת פיקוד במרחב הצפון של מרכז הטילים והתחמושת בנוכחות קצין החימוש הראשי, תא"ל אליעזר בן הרוש . סא"ל דדי כהן סיים את תפקידו לאחר כ-3.5 שנים כמפקד מרחב צפון ופורש לגמלאות.

סא"ל דדי כהן שירת כ-10 שנים במרכז הטילים והתחמושת במגוון תפקידי פיקוד וניהול לאחר מסלול בדרג השדה במסלול ליבה. את תפקידיו במרכז התחיל כרמ"ד הספקה במטה, לאחר מכן עבר להיות במרחב צפון כמפקד מכלול התחמושת, לאחר תפקיד זה קודם לסא"ל ומונה להיות רע"ן אומ"ן במטה הבכיר של הארגון.

בתפקידו האחרון סגר מעגל וחזר שוב למרחב הצפוני והפעם כמפקד המרחב. בתפקיד זה קידם והוביל את המרחב להישגים משמעותיים הכוללים עמידה בהצלחה מלאה בביקורת בזק רמטכ"ל ותרגיל פתע של ראש אט"ל, קידום ההון האנושי בקרב אנשי הקבע ואזרחים עובדי צה"ל אשר מהווים את חוט השדרה של המרחב.

בדברי הסיום שלו מעל במת הטקס התרגש מאוד ואמר, סא"ל דדי כהן, כי לאחר שנכנס לתפקידו ידע, שאחד האתגרים החשובים העומדים בתחילת דרכו כמפקד הוא הטיפול בכוח האדם ובמבט לאחור הוא מודה מאוד לכלל אנשי המרחב על הצלחתו והצלחת המרחב לעמוד במשימותיו לחירום.

את סא"ל דדי כהן החליף סא"ל עדי תורג'מן, קצין מוכשר אשר גדל בדרג השדה במגוון תפקידים. בתפקידו האחרון שימש כחונך חימוש במגמת אוגדות במרא"ם.

כחלק עיקרי בתפקידו ימשיך סא"ל עדי תורג'מן לטפל ולקדם את ההון האנושי והכין את בסיסי המרחב לחירום לאחר מבצע צוק איתן, שהתקיים בקיץ האחרון.

נאחל בהצלחה רבה לשני הקצינים.

  

כתבה מאת רס"ן מרום רוזנפלד 

חיפוש מידע

כניסת חברים