דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

פגש מפקדים לדורותיהם מרכז התחמושת והטילים 2015‏

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 16/09/2015

תאריך האירוע: 2015-07-08

מספר צפיות: 4118


כתבה מאת רס''ן מרום רוזנפלד

פגש מפקדים לדורותיהם מרכז התחמושת והטילים 2015

 

בתאריך 08.07.15 התקיים פגש מפקדים סא''ל-אל''מ לדורותיהם במילואים עם סגל הפיקוד הסדיר של מרכז התחמושת והטילים בבסיס ההדרכה של חיל החימוש. מטרת המפגש חשיפת המפקדים לעשייה בצה''ל, אט''ל, חיל החימוש ומרת''ח. חיבור ושיתוף המפקדים בהווה ובעתיד וקיום שיח מפקדים.

במהלך הפגש הוצגו בתערוכה למשתתפים יכולות קיימות של המרכז בתחום המלגזות, רכבים, אמל''ח מתקדם אשר עובר תהליכי פיתוח ואחזקה במרת''ח ואמצעי הגנת מחנות טכנולוגיים.

רח''ט הלוגיסטיקה של אט''ל נתן סקירה אופרטיבית בה הדגיש את הממצאים של  מבצע ''צוק איתן'' בפריזמה של מרת''ח  כמרכז אסטרטגי המופקד על ניהול מלאי משק התחמושת והטילים ובעל השפעה מכרעת על כוננות ומוכנות צה''ל.

 

כלל הפורום נחשף לראשונה לתוכניות עתידיות הקיימות כרגע בעבודת תכנון באט''ל, שילוב מרת''ח בתוכנית המרה''ס (מרכז הספקה אחוד), מיזוג ארגוני ופיזי של 6 מרכזים לוגיסטיים.

כיוונים נוספים ותוכניות של רציפות התפקוד וגמישות בהפעלת המרכז במצבי השח''ם (שגרה, חירום ומלחמה), טכנולוגיות מתקדמות לשליטה על המלאי. יצירת התמחות תהליכית, נוסף על משקית. שיפור השירות ליחידות. כניסה למחנות קיימים ופינוי מחנות מהמרכז.

 

 

 

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
וייסברון אברהם ז יחזקאל אריה ז

כניסת חברים