דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

חרבות ברזל 2023 צו 8 בפעם הרביעית ב -18 שנה - מכתב נוקב והבעת הוקרה ממישל אלטמן (משקרניאש) מילואניק

type="if" check="רנ"ג אילן פיניש מגדוד 651 העביר לי בהתרגשות את המכתב ואמר שאני חייב לפרסם אותו. מישל מביע במכתב את הערכים המרכזיים של אנשי החימוש - רעות אחווה , מקצועיות ותרומה ללוחמים ללא גבולות מסביב לשעון עם חיוך גדול ואהבת האדם. גאים בך מישל שאתה שייך לכוחותינו.

רנ"ג אילן פיניש מגדוד 651 העביר לי בהתרגשות את המכתב ואמר שאני חייב לפרסם אותו. מישל מביע במכתב את הערכים המרכזיים של אנשי החימוש - רעות אחווה , מקצועיות ותרומה ללוחמים ללא גבולות מסביב לשעון עם חיוך גדול ואהבת האדם. גאים בך מישל שאתה שייך לכוחותינו. מישל כותב - לכל החימושניקים או חיל הטכנולוגי תהיו גאים בעצמכם ותבינו שיש לכם תפקיד חשוב עם אחריות מטורפת גם אם אתם מסיימים את היום עם ידיים שחורות משמן/סולר/אבק וגריז

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 01/04/2024

תאריך האירוע: 2023-04-01

מספר צפיות: 469


 חרבות ברזל 2023 צו 8 בפעם הרביעית ב-18 שנה.

שמי אלירן מישל אלטמן נשוי לחן אלטמן ואבא לאדר לביא אלטמן בן החודשיים.
עובד באלביט מערכות בכרמיאל כטכנאי אלקטרוניקה כבר 7 שנים. 
גוייסתי בצו 8 בתאריך ה9.10.23 כשאישתי בסוף חודש שישי להריון.

שבת בבוקר זאת הייתה שבת שאתה מבין שהתעוררת למלחמה  שבת שבה הצו 8 הוא עניין של זמן.

צו 8 שבו אתה כבר  לא ילד/צעיר צו 8 שבו אתה מבין שאתה ואשתך מצפים  לילד והמחשבה היא אחרת .

בבוקר יום שני מקבל קריאה להתייצב ביחדה מתארגן אוסף את החבר למחלקה ובדרך אתה מבין שאתה הולך למלחמה אחרת לגמרי , נגמשים וטנקים על המובילים והשיא הוא לראות נגמשים נוסעים לפניך בכביש על צד ימין ואתה עוקף אותם ואומר, וואו אם הם נתקעים פה יש מצב שאני יכול לעזור להם אני מכונאי אני מבין דבר או שניים ופתאום סוג של גאווה וסוג של הבנה שהמילואים האלה שונים לגמרי ממה שאנחנו מכירים ושהתרגילים שעשינו בכל המילואים האחרונים הולכים להתרחש.

אז מגיעים ליחידה אומרים שלום לכולם יש קצת התרגשות ושמחה בלב לדעת שכל הצוות ״אכזריות״ כאן.

אחרי ההתלהבות והשיחות עם המפקד שהיה איתך בסדיר ועכשיו הוא מילואימניק כמוך המפקד העכשווי המ״פ המג״ד והחיילים הסדרים אתה מבין את גודל העוצמה ואחריות שיש על היחידה/ הבסיס הזה.

אני לא לוחם ולא תומך לחימה אבל ראיתי את עזה כמה וכמה פעמים בשירות הסדיר והמילואים שלי כאשר הייתי צריך לחלץ את הנגמש/מנוע/את החיילים שנתקעו בגלל תקלה של המנוע ובכל פעם שהייתי שם הבנתי את המשמעות של מה זה ליהיות חימושניק מכונאי אכזרית אפילו שאתה לא לוחם.

לכל החימושניקים או חיל הטכנולוגי תיהיו גאים בעצמכם ותבינו שיש לכם תפקיד חשוב עם אחריות מטורפת גם אם אתם מסיימים את היום עם ידיים שחורות משמן/סולר/אבק וגריז וגם אם אתם מרגשים סוג ב׳ כי ככה הצבא מתייחס אלינו, תמיד תחשבו על כל החיילים שנמצאים בתוך הכלי שאתם סיימתם לטפל בו וכמו שאתם שמרתם על הכלי שלהם ודאגתם שהוא יצא בצורה הכי טובה שיש הם שומרים עליך בצורה הכי טובה שיש.

 גאה להיות שייך לפלוגה 704!!

 

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
יום טוב שלמה ז פלש יוסף (יוסי) ז

כניסת חברים