דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

 

אנשי הטנ''א(חימוש) במלחמת חרבות ברזל - העוצמה

כלל הכתבות שפורסמו על אנשי חיל הטנ"א ופועלם במהלך מלחמת חרבות ברזל. אוסף ענק של עשרות אלפי חיילים בסדיר ובמילואים המבצעים את תפקידם במסירות אין קץ בכל הגזרות במטרה לאפשר ללוחמים 

דברי קטנא"ר תא"ל אריאל שימה - מזה 100 ימים אנו נלחמים על הבית. מלחמה צודקת, רבת זירות ואתגרים מבצעיים, אחזקתיים וטכנולוגיים.לא נחדל ולא נעצור עד לניצחון הברור והמוחלט, אשר יביא איתו בטחון ואת חזרתם של השבויים לביתם.

במאה ימים של לחימה,חיל הטנ"א על מערכיו השונים, עומד במשימותיו בצורה ראויה לציון. אתם- המחזירים את הכלים לכשירות מיידית, אתם- המחלצים תחת אש, אתם- המביאים את הפיתוחים לשדה הקרב בהתאמה יומיומית לאתגרי הלחימה, אתם- המספקים ללוחמינו את התחמושת החלפים והמיגונים, אתם- הממשיכים להכשיר את חיילינו ומפקדינו, כולכם, אנשי סדיר, מילואים, אזרחים עובדי צה"ל – חלק מההיסטוריה הזאת, שעוד תיזכר שנים רבות.

100 ימים חלפו, והדרך עוד ארוכה. נילחם ככל שנדרש באותה נחישות ועוצמה. הזמן שעובר, ארוך ככל שיהיה- לא מטשטש ולו לרגע, את חשיבות המשימה וערכיותה. הזמן איננו מקהה את הברק שאני רואה בעיניים של כולכם, במוטיבציה שלכם, בנחישות ובמקצועיות שלכם. וכמפקדכם אני מלא גאווה על כך.

 

אנשי הטנ''א(חימוש) במלחמת חרבות ברזל - העוצמה
חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
נסראלדין לוטפי ז

כניסת חברים