דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

מלחמת חרבות ברזל - אנשי הטנ"א במילואים בפלוגת המסייעת של אוגדת עזה - גאווה גדולה

סא"ל יניב לוי קטנ"א עזה התאמץ מאוד להחמיא לכל אחד ואחד מהמילואימניקים - מדובר בשחקני נשמה שכל משימה במקצועיות ובמסירות ואחריות רבה ואני מצדיע לכל אחד ואחד מכם!!

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 13/12/2023

תאריך האירוע: 2023-12-13

מספר צפיות: 744


סא"ל יניב לוי קטנ"א עזה מתאר את הפלוגה המסייעת:

"הפלוגה המסייעת של טנ"א אוגדת עזה שגוייסה למילואים מה - 7.10  עובדת בצורה מאוד משמעותית מכפילת כח ותומכת את המאמץ המבצעי בתוך העזה ומחוצה לה. מדובר בשחקני נשמה שכל משימה מבצעים במקצועיות מסירות ואחריות רבה. אני מצדיע לכל אחד ואחת מכם"

הפלוגה המסייעת  

אנשי הטנ״א בפלוגת המסייעת של אוגדת עזה דואגים לכשירות הצל״ם באוגדה הן במשימת ההגנה והן במשימת ההתקפה. אנשי הטנא במסייעת מסורים מאוד לעבודתם, בעלי חדוות עשייה ומבצעים כל משימה על הצד הטוב ביותר. פלוגת המסייעת מוערכת מאוד בזכות המענה המהיר והאיכותי הניתן על ידם לכל יחידות האוגדה. ביחד ננצח.מפקדת הפלוגה המסייעת היא סרן עדי יעקב קצינה במנמ"ש שהוקפצה מהלימודים בתחילת המלחמה.

  • מחלקת הצמ"ה - מחלקת הצמה אחראית על כל כשירות כלי הצמ"ה ביחידות האוגדה.מחלקה ייחודית מאוד שנותנת מענה מהיר ואיכותי, המחלקה מבצעת משימות רבות עם החטיבות שבהגנה ובהתקפה, מחלצים ומכשירים כלי צמה רבים ע״מ שהכלים יוכלו להכנס כשירים להמשך לחימה. המחלקה בפיקודו של רסן שי סיביליה.
  • מחלקת השריון - אחראית על כשירות הטנקים בגזרת האוגדה, המחלקה נותנת מענה מיידי ומהיר ע״מ שהטנקים יוכלו לבצע משימות התקפיות בגזרת האוגדה. שריון- קיבלנו מחלקה תפ המסייעת מ 252 בפיקודו של סרן אדיר גולסקר.
  • מחלקת שינוע וחלפים - המחלקה מונה 9 ריאוסים ותפקידה לשנע חלקי חילוף ע״מ להכשיר את הצל״ם הקיים בגזרה. שינוע וחלפים בפיקודו של סרן מיכאל טננבאום.
  • מחלקת החילוץ - במחלקה קיימים 2 צוותי חילוץ אשר נותנים מענה מהיר ומיידי באמצעות טנק החילוץ. מחלקה חשובה וקריטית מאוד לכל יחידות האוגדה, המחלקה מבצעת משימות חילוץ תחת אש בתוך שטח הרצועה. חילוץ בפיקודו של סרן עמית חביב
  • מחלקת חסרי צריח - המחלקה נותנת מענה לכלי הרק״ם- אכזריות, נגמשים וכלי רכב הקיימים בגזרה. אנשי מחלקת חסר"צ מבצעים תפקיד חשוב וקריטי להמשך הלחימה. חסרי צריח בפיקודו של מיכאל דולינסקי

תמונות אנשי המחלקה המצויינת

 

 

 

 

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
בלין שרגא צבי ז

כניסת חברים