דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

אנשי חיל הטנ"א במבצע חרבות ברזל - סגן במיל' ספיר דרור מספרת על הטנ"א בגדוד הסיור של בה"ד 1

ספיר מספרת על אנשי הטנ"א במילואים במחלקת הטנ"א שבפיקודה, ספיר השתחררה לפני כמה חודשים והייתה מיועדת להתחיל ללמוד, בעברה הנדסאית אלקטרוניקה.אני גאה באנשים שלי שעזבו חיי משפחה עבודה ולימודים ונרתמו למאמץ המלחמתי להגן על המדינה שלנו כי עכשיו זה התור שלנו!

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 04/12/2023

תאריך האירוע: 2023-12-04

מספר צפיות: 580


מחלקת הטנ"א של גדוד 6261 גויסה ב7.10 יחד עם הגדוד  , לאחר הוצאת הכלים מהא"חי והעלאת כשירותם יצאה לגזרה בעוד מחבלים מסתובבים באזור , מתחילת המלחמה ועד כה מחלקת הטנא נותנת מענה לכלל הכלים הגלגלים וכלי הרק"מ שברשותה ובגזרתה תוך העלאת כשירות הנשקים והאופטיקה של הגדוד בבחינות וביצועי תיקוני שדה בשיתופי פעולה רבים.

חיילי המחלקה מגיעים מכלל סוגי האוכלוסייה, מכלל הארץ ומתחומי העבודה השונים במשק הישראלי אשר עזבו את עבודתם למען המאמץ המלחמתי במוטיבציה גבוהה ובעשיה רבה ומיטבית לדאוג לכשירות גבוהה של הגדוד. מחלקת הטנא של הגדוד 6261 נותנת ותמשיך לתת מענה עד לניצחון !

קצת עלי

ספיר דרור בת 23 מבת ים משוחררת טרייה , סטודנטית אמורה להתחיל את שנת הלימודים בהנדסה תעשיה וניהול. לפני הגיוס היתי שוחרת של החיל ועשיתי הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים .

בשירותי הסדיר הייתי קצינת טנא בגדוד תותחנים ביחידה הרב ממדית ותפקידים נוספים בחיל.  יש לי 11 אנשי טנא שחקני נשמה. אני גאה באנשים שלי שעזבו חיי משפחה עבודה ולימודים ונרתמו למאמץ המלחמתי להגן על המדינה שלנו כי עכשיו זה התור שלנו!

אנשי הטנ"א בגדוד

  1. ספיר הקחשית  ומיגל הממחג
  2. נתנאל וגנט מכונאי רכב
  3. ספיר הקחשית , רותם טכנאית נשק ,אופל אחראית ניהול מלאי
  4. סעיד מכונאי נגמש , מאיר מכונאי רכב , מיגל ממחג

חיפוש מידע

כניסת חברים