דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

עמשלם יוסי

קישור לאלבום התמונות האישי

מאת:

תאריך עלייה לאתר: 30/11/-0001

תאריך האירוע:

מספר צפיות: 1010


 

סיפור שרותו של עמשלם יוסי שירת בתפקיד אחראי תפ"י בסדנת צנובר

יוסי גר בקצרין, נשוי לבתיה עם שלושה ילדים.

יוסי התגייס ב20.10.1974, גר בחיפה, למד בתיכון מכניקה עדינה, עשה קורס בבה"ד 20 של חמש רוכב והגיע לגדוד 401 שם שירת 3 שנים, ייצא לחופשת שחרור וחזר לשירות קבע בגדוד, אחרי זה העבירו אותו להיות בוחן של אגד 282 ואחרי 3 שנים של שירות בתפקיד הזה הוא ייצא ללימודי הנדסאי תעשייה וניהול בצריפין, הוא סיים את הלימודים ב1984.

אחרי הלימודים יוסי הגיע לצנובר כטכנאי תעשייה וניהול ולא כחמש רוכב. יוסי שובץ בסדנת צנובר עד שנת 2000, הוא ירד לסדנה כי היה שם מהנדס שלא יידע כלום ורצו שיוסי יעשה את העבודה של המהנדס, אחרי זה הוא עבר לשרת 3 שנים במפקדת היחש"מ עד פירוק היחש"מ בשנת 2003. המג"ד חיים מור חיים עשה ראיונות בשביל להחליט מי מהאנשי קבע ממשיך ב651 ומי מקבל הצבה מחדש. יוסי המשיך ב651 שם הוא היה עוזר מהנדס של 651 וב2006 הוא פרש בדרגת רנ"ג.

יוסי מסכם את השירות שלו ביחש"מ 703 כהנאה צרופה ענקית, כל יום וכל רגע, הוא נהנה. יוסי אומר שהמפקדים התחלקו לדור הישן ולדור החדש, הדור הישן זה המפקדים שהיו רסרים ויצאו לקורס קצינים ויש את הדור של המפקדים הצעירים שהיו שונים. קשה להשוות את שני הדורות האלה, הדור הישן היה סוג של מ"פים שהיו אמנם בדרגת רס"ן אבל פיקדו כאילו הם בדרגת רס"ר והיו את המ"פים של הדור החדש, החברה הצעירים עם יותר אוריינטציה של פיקוד מאשר ללכת לראות מה קרה לגלגל ואיך אפשר לתקן אותו.

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
שמואל יורם ז

כניסת חברים