דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

צפו בראיון של קטנ״א אוגדה 98, סא״ל איתי על משמעותם של אנשי האחזקה ברצועה ופעילותה של אוגדה 98 - ערוץ 11

סא"ל איתי מתראיין על ידי איילה חסון ומספר על מערך הטנ"א באוגדה 98, המערך מנוהל על ידו וכולל 2000 אנשי טנ"א, המערך פועל מפריצת המלחמה בצורה מצוינת תוך כדי הפגנת מוטיבציה ומקצועיות רבה של אנשי הטנ"א בסדיר ובמילואים , החברה עובדים מסביב לשעון ומצליחים לשמור על כשירות גבוהה של כלל אמצעי הלחימה באוגדה - כל הכבוד

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 11/02/2024

תאריך האירוע: 2024-02-11

מספר צפיות: 199


מפקד מערך האחזקה של אוגדה 98 הנלחמת כרגע בתוך עזה מה עשיתם בתקופה האחרונה?
מערך הטכנולוגיה והאחזקה תומך את הלוחמים בקצה אנחנו אחראים על כשירות כל אמצעי הלחימה בלחימה, נשקים , טנקים נמרים דחפורים אנחנו מתקנים את הכלים התקולים והם חוזרים ללחימה. אנשי הטנ"א שלי מגיעים לכל כלי תקול בשטח הלחימה ובמידת האפשרות מתקנים במידה ולא ניתן לתקן את הכלי אנחנו מוציאים אותו מחוץ לעזה ומתקנים אותו שם ומחזירים אותו לכוחות הלוחמים כך שיוכלו הלוחמים לבצע את משימתם בצורה הכי טובה יותר. הכלים שבהם משתמשים הלוחמים ממוגנים בצורה הכי טובה שאפשר הכלים עברו שדרוכים רבים בשנים האחרונות ומאפשרים ללוחמים לבצע את הלחימה בצורה הטובה ביותר. התפקיד שלנו של אנשי הטנ"א היא לבצע טיפולים שוטפים לכלים ולתקן תקלות ובסך הכל כלל הכשירות של האמצעים גבוהה מאוד. ארבעה חודשים נלחמים ואנחנו מאפשרים ללוחמים להשתמש בכלי המלחמה בצורה רציפה ובטוחה.
ביחידה משרתים אלפים אנשי טנ"א בסדיר ובמילואים שמפריצת הלחימה נותנים מענה מדהים לצרכי היחידות באוגדה. רק לאפשר ללחימה להמשיך להתבצע.

הראיון

 

חיפוש מידע

כניסת חברים