דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

מלחמת חרבות ברזל - סיפורם של אנשי הטנ"א במלחמה נכון לתאריך 15-1-24

בכתבה - איגרת קטנא"ר מספר 6 | אבא בפעם הראשונה | ראיון עם קטנ"א אוג' 36 | אוג' 252 סרטון שהפיקו המילואימניקים | 100 ימים למלחמה - איפה תפסה אותך המלחמה | אנשי בה"ד 20 בשטחי הכינוס בעבודה והדרכה | גל וירדן מתחתנים בבסיס זיקים

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 15/01/2024

תאריך האירוע: 2024-01-15

מספר צפיות: 447


איגרת קצין הטכנולוגיה והאחזקה תא"ל אריאל שימה לאנשי הטנ"א - איגרת מספר 6

אבא בפעם הראשונה

רס״ר (במיל׳) סיף, המשרת בחיל הטנ״א, הפך השבוע לאבא בפעם הראשונה!. ״זכיתי במתנה הכי משמחת בחיים שלי, קראנו לבת בשם אמירה, שהמשמעות של השם בעברית היא נסיכה - היא באמת הנסיכה שלנו שהאירה לנו את החיים בצל כל החושך״.

טנ"א אוגדה 36

ראיון בערוץ 14 עם סא"ל איציק סימנטוב קצין הטנ"א של אוגדה 36 בעזה לציון היום ה - 100 של המלחמה. איציק מספר על מערך הטנ"א באוגדה. באוגדה יש את חטיבה 7, 188 , גולני וחטיבת האש שלכולם צריך לתת מענה מסביב לשעון לכשירות הכלים. באוגדה יש לא מעט כלי מלחמה משוכללים מאוד, מערכות תצפית, ומערכות טכנולוגיות רבות. ולהם אנחנו נדרשים לתת מענה אחזקתי צמוד גם בתוך עזה וגם בעוטף. כשירות האמצעים באוגדה עומדת על 95% שהיא גבוהה מאוד. כשירות זו מושגת אך ורק באמצעות אנשי הטנ"א המסורים באוגדה שהם במלחמה בלתי פוסקת על כשירות כלל המערך. אני מצדיע לכלל אנשי הטנ"א העושים את מלאכתם בהצלחה רבה.

טנ"א אוגדה 252

אנשי המילואים של אוגדה 252 הפיקו סרטון עם התוכן הבא - בתאריך 7/10/23 התייצב מערך הטנ"א בסדיר ובמילואים באוגדה 252 ולקח חלק משמעותי במלחמה. מערך הטנ"א בכלל יחידות האוגדה ביצע תהליכי מעמ"ל ותמך את המאמץ האחזקתי בהגנה והתקפה בגזרת האוגדה. המערך תמך את הלוחמים ואפשר את רציפות והמשכיות הקרב. סרטון זה מוקדש בהערכה רבה לאנשי הטנ"א היקרים.

חיל הטנא במלחמת חרבות ברזל - איפה תפסה אותך המלחמה

חיילות, מילואימניקים, נגדים וקצינות מהחיל מספרים איפה תפס אותם השבעה באוקטובר. מאה ימים עברו מאז. מאה ימים לפרוץ מלחמת חרבות ברזלכולם נרתמו מהרגע הראשוןאז אמנם מאה ימים עברו והדרך עודנה ארוכה אבל אנחנו נהיה שם בכל שטח לחימה, בכל בסיס, בכל מפקדה, בכל סדנה, בנחישות ובעצמה.תודה מיוחדת למילואימניקים ולמילואימניקיות שנמצאים איתנו מאה ימים ולמשפחות שלהם. תודה על התרומה והנתינהקרדיט חיל הטנ"א

בה"ד 20

עבודה בשטחי הכינוס ובעזה - אנשי הבה״ד, ממשיכים לעבוד ולתת מענה בשטח לכלל הכוחות, ומבצעים הדרכות זמן מקביל וזמן יקר מסביב לשעון. קרדיט בה"ד 20

ערב מפקד הבה"ד - מלחמת חרבות ברזל

השבוע, קיימנו ערב מפקד הבה״ד, שבו עצרנו, ודיברנו על העשייה המשמעותית של הבה״ד בשלושת החודשים האחרונים. התחלנו בשיחה של מפקד מגמת מפקדים, סגן אלוף פאדי מאזריב שמילא את מקומו של מפקד הבה״ד בתחילת הלחימה שעשה סקירה על העשייה של הבה״ד עד עכשיו. המשכנו לשיחה של מפקד טנ״א פיקוד דרום, אלוף משנה מיכאל בסין, על העשייה המשמעותית בחזית הדרומית. המשכנו להרצאה של יהונתן טוקר שעסקה בחברה הישראלית כיום במלחמה, וסיימנו בשיחה של מפקד הבה״ד - אלוף משנה מאיר בלוקה, על עשיית הבה״ד בשנה הקרובה בצל הלחימה. אנשי הבה״ד ימשיכו ויתנו את המענה המיטבי והמקצועי ביותר, ויעמדו בכל משימה שתגיע.

 

גל וירדן מתחתנים בבסיס זיקים

גל וירדן התחתנו. זו תקופה כל כך מורכבת אבל אין שום דבר משמח, מרגש ונוגע ללב כמו חתונה בימים אלה. החתונה התקיימה בבסיס זיקים ממש לא מזמן ואנחנו הגענו לתעד. איך אפשר שלא - הם שניהם שייכים לחיל הטנ"א. היא במילואים, בוחנת מערכות חימוש מתקדמות, והוא אזרח עובד צה"ל הגנת הגבולות. אנחנו שמחים בשבילכם ומאחלים לכם עתיד מדהים יחד. ומאחלים לכל עם ישראל עוד הרבה רגעים מאושרים כמו זה. קרדיט חיל הטנ"א.

חיפוש מידע

כניסת חברים