דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

דבר יו"ר עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה (החימוש) לגולשי האתר

מאת: ירון נחושתן

תאריך עלייה לאתר: 11/05/2011

תאריך האירוע:

מספר צפיות: 9474


לאנשי  חיל הטכנולוגיה והאחזקה בשירות סדיר, מילואים , גימלאים , אע"צ ,  שלום רב.

לאנשי חיל הטכנולוגיה והאחזקה (חימוש) שלום רב מערכות האינטרנט של העמותה והרשתות החברתיות נוצרו במטרה להדק את הקשר בין אנשי החימוש לבינהם , לספר את סיפורם של המשרתים בעבר ובהווה. להדק את הקשר עם המשפחות השכולות ולהנציח את הנופלים. בדף הפיסבוק של העמותה מתנהלת פעילות עניפה לפרסום התכנים הנוצרים באתר המורשת של החיל.מאות סרטים נמצאים בערוץ היוטיוב של העמותה ומעל שני מליון תמונות נאגרו באתר העמותה.

המטרה לסייע לנו לבנות קהילה ולדבר ביננו אנו מבקשים בכל לשון של בקשה להיכנס לאתר ולהירשם, ככל שנהיה יותר חברים באתר כך נוכל לסייע ולתמוך ולקדם את אנשי הקהילה והמשפחות השכולות.נשמח לקבל מידע ,תמונות, סרטים.רק שותפותכם תביא להצלחת יצירת מאגר מידע עשיר ואיכותי אודות הפעילות של החימושניקים ביחידות.

המערכות נועדו לתמוך במטרות העמותה הבאות:

  1. להרחיב ולטפח את מרכז ההנצחה (והמורשת בעתיד) של חיל הטכנולוגיה והאחזקה כדי שישמש מרכז להנצחה, חינוך והתייחדות המשפחות עם חללי החיל.

  2. לעסוק בפעילות להנצחת תולדותיו של החיל והנחלת מורשתו לאלה המשרתים בו כעת וכן לאלה שישרתו בו בעתיד. סיוע לחיל באירועים חייליים (קיום טקסים, סיורים והדרכות, אירועים ופגישות).

  3. טיפול וסיוע למשפחות השכול. ארגון ימי כיף, נופשים למשפחות, נופש בחו"ל לאלמנות החיל, סיוע במקרים חריגים, שי לחגים , תווי שי למשפחות שכולות במצב כלכלי קשה  וטיול בטו' בשבט לאלמנות החיל.

  4. סיוע לחיילים בודדים בביקור הוריהם בחו"ל בתום שירותם ומלגות לימודים אקדמאים.

בתודה ובברכה.

 

 

 

אל"מ    אהרון       מועלם

יו"ר  עמותת חיל החימוש

 

 

 

חיפוש מידע

כניסת חברים