דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

 סיפור שירותו של רס"ב במילואים יניב סגל ששירת 28 שנה ביחש"מ שמשון.

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 30/01/2023

תאריך האירוע: 2020-10-26

מספר צפיות: 520


 יניב נשוי לאתי ואב לשלושה ילדים ומתגורר בחיפה, מאז שחרורו עוסק בתפקידי ניהול מלאי. מספר טלפון נייד - 0544291332 | כתובת דואר אלקטרוני שלך - segal181@walla.com

התגייסתי בשנת 1990, בבה"ד 20 עברתי הכשרה של בק"ש רק"מ ולאחר מכן שובצתי ביחש"מ שמשון בסדנת אופטרוניקה. השירות היה מאתגר, עבודה לחוצה וקשה, אבל אהבתי מאוד לראות את ההצלחה שלנו בתיקון מערכות. 

בשנת 2000 ביצעתי הסבת מקצוע לניהול מלאי והפכתי להיות מנהל מחסן חלקי החילוף בפלוגה

עד שנת 2008 שירתתי בסדנת האופטרוניקה ולאחר מכן עברתי לפלוגת הרק"מ בתפקיד אחראי ניהול מלאי ביחידה, תפקיד מורכב בו ניהלתי מלאי במיליוני שקלים של חלקי הטנקים למיניהם.

משנת 2014 עברתי לפלוגה קדמית גורן הנמצאת בצפון הארץ סמוך לגבול הלבנון, ביצעתי תפקיד אחראי ניהול מלאי בפלוגה, פלוגה זו עסקה באחזקה שוטפת של רכבי ואמצעי הבט"ש שעבדו מסביב לשעון, אני ואנשי החימוש היינו צריכים לתת מענה אחזקתי בכל שעות היממה. השירות היה מעניין ומאתגר , הייתי מפקדם של שלושה חיילים מתוכם שניים בחובה ואחד בקבע. התחושה הייתה שליחות עצומה על מנת לספק רכבים תקינים ללוחמים המסיירים בגבול.

בינואר 2018 בעקבות שינויים ארגוניים בחיל החימוש הפלוגה הועברה לחטיבה 300 והמחלק שלי הועברה למחנה אמיעד כחלק מגדוד 703 שהוקם מחדש

 הסיפוק הגדול שלי היה לחנוך חיילים חדשים להיות בעלי מקצוע, לטפל בהם כמו אבא קרוב ולהכינם היטב לאזרחות. השירות היה בשבילי שליחות ומטרה לעזור ללוחמים ולתת להם את אמצעי המלחמה הכשירים ביותר שאפשר.

 תמונות מהשירות שיניב שיתף איתנו

 

 

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
סיני (סבח) דוד ז קופלמן אלחנן ז

כניסת חברים