דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

קוייפמן צבי ז"ל

@alt@

גיל
בן 19 במותו

מלחמה:
בשגרה

תאריך עברי:
כג אדר א תשסה

תאריך לועזי:
04/03/2005

צביקה בן נחום וליזה קוייפמן נולד בתאריך כ"ח בסיון תשמ"ד (29.6.1984) במולדובה.

צביקה עלה לארץ ב-22.5.1990 והתגורר עם הוריו בעיר כרמיאל. בשנת 1991 עברה המשפחה לגור בעכו, שם למד צביקה, עד שבשנת 1995 עברו לגור בנהריה. בשנת 2003 סיים צביקה את בית הספר "עמל".

באפריל 2004 התגייס צביקה לצה"ל, סיים טירונות והוצב בחיל החימוש. הוא סיים בהצלחה קורס מסגרים בבה"ד 20. לאחר הקורס הוצב צביקה בסדנה 7407.

ב-כ"ג באדר א' תשס"ה (4.3.2005) נהרג צביקה בתאונת דרכים קטלנית.

 

אמא כותבת על צביקה: "בכל חבורה תמיד יש את הילד המצחיק שעושה את כל הצחוקים ועושה את הכיף. ילד שאיתו תמיד שמח ואף פעם לא משעמם... ככה צביקה שלנו היה בחבורה שלו, עם החיקויים המצחיקים שלו והפרצופים והשטויות שהוא היה עושה לא היה רגע אחד של שקט או שעמום כי תמיד הוא היה מצחיק את כולם.

עוד בילדותו היה ילד שובב ולא פעם נכנס לצרות. אבל למרות שהוא לפעמים היה נבהל הכל היה מסתדר לו כי הוא לא פחד מאף אחד ומשום דבר ולכן היה מצליח לצאת מכל שטות שעשה וככה זה היה גם כשגדל.

תמיד היה יוצא עם חבריו בימי שבת לטיולים בטבע, בצפון הארץ בעיקר, ובטיולים האלו צביקה דאג לאוכל ולסדר וכמובן להצחיק את כולם ולעשות את הטיול לחוויה מהנה.

צביקוש שלנו אהב את החיים. היה לוקח הכול בקלות וחוזר על המשפט "יאלה חיים רק פעם אחת". ואם אפשר להתנחם איכשהו אז לפחות הוא נהנה בחיים. לצביקה היו המון חברים, הוא טייל וראה המון מקומות, צחק והצחיק, שמח תמיד, כל שבוע נסע עם החבר'ה למסיבות במועדונים. כשהיה רוקד אי אפשר היה שלא לשים לב ולהפנות אליו מבט... הוא היה משתגע ברחבת הריקודים ולא רואה אף אחד ממטר... אם לשמוח אז לשמוח עד הסוף. גבוה, חתיך, רגיש, מצחיק בטירוף ותמיד מאורגן ומסודר - פשוט מושלם!

על כל הדברים האלה ועוד הרבה אחרים אנחנו אוהבים אותו אהבה אינסופית ונאהב אותו תמיד. אצלנו במשפחה צביקה תמיד היה ויהיה במקום הראשון, הוא איתנו לעולמים.

אוהבים וזוכרים לנצח".

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
יום טוב שלמה ז פלש יוסף (יוסי) ז

כניסת חברים