דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

קבלאן וסים ז"ל

@alt@

גיל
בן 21 במותו

מלחמה:
בשגרה

מקום הנפילה:
נפל בעת מילוי תפקידו

תאריך עברי:
כא סיון תשסג

תאריך לועזי:
21/06/2003

ואסים עאדל קבלאן ז"ל, בן ח'זראן ועאדל, נולד ב-18.12.1980 בכפר בית ג'אן. גדל וחונך במשפחה מגובשת, אוהדת, תומכת, מכבדת ומכובדת.

ואסים סיים את לימודיו היסודיים והתיכוניים בהצלחה בבתי הספר שבכפר. לאחר מכן למד שלוש שנים בבית ספר "עמל" בצפת במגמת "חשמלאות רכב". הוא היה מלא שמחת חיים, מוכשר מאוד, אהב את המוסיקה ולמד בכוחות עצמו לנגן במספר כלים, אך מכולם העדיף את הדרבוקה.

ואסים התגייס לצה"ל באוגוסט 2000 ושרת כחשמלאי רכב בגדוד "קרן", בעוצבת "גולן" בפיקוד הצפון. הוא היה חייל מקצועי, ביצע תפקידו באופן הראוי לשבח, הפגין נכונות רבה לקחת חלק בפעילות המבצעית של הגדוד, בשאיפה להיות לוחם. חבריו ומפקדיו של ואסים מספרים כי "הפך סיסמאות רבות של מפקדים למעשים, וכי ברגעים קשים ידע להשרות אווירה טובה בקרב הסובבים אותו".

ואסים ז"ל נפל בשעת מילוי תפקידו ביום שבת 21.6.2003, כחודש לפני מועד שחרורו. הובא למנוחת עולמים בבית הקברות הצבאי בכפר בית ג'אן. הניח הורים, אחות ושלושה אחים.

הוא התאפיין על ידי חבריו כבחור עדין נפש, יפה תואר, נעים הליכות עם חיוך ביישני וקול רך, אשר כבשו כל מי שהכיר אותו. כבוד האדם, אהבת החיים, נאמנות, חברות, עזרה לזולת ופרגון - ערכים שהיו נר לרגליו.

זכרו יישאר נצור בלבנו לעד.























חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
סיני (סבח) דוד ז קופלמן אלחנן ז

כניסת חברים