דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

מג'די חלבי ז"ל

@alt@

גיל
בן במותו

מלחמה:
בשגרה

תאריך עברי:
טו' באייר תשס

תאריך לועזי:
24/05/2005

חלבי נולד בשנת 1985 לנזמי, העובד באגודה למען החייל, ופאהמיה חלבי, ביישוב הדרוזי דאלית אל-כרמל, שבהר הכרמל. את שירותו הצבאי החל בחיל האוויר בבית הספר הטכני והמשך הועבר לבסיס מש"א, סדנת רכב של חיל החימוש, ליד חיפה.  

היעלמותו
חלבי נעלם ב-24 במאי 2005 בעת שהיה בחופשה מהצבא, אליה הוא יצא ללא נשק, כנהוג ביחידתו. ביום היעלמו הודיע חלבי להוריו כי הוא חוזר לבסיסו. הוא נראה בפעם האחרונה בכפרו כשהוא תופס טרמפים. באותו יום סייע בעבודות בחברת תשתיות שבבעלות המשפחה. הוריו מסרו כי נראה בפעם האחרונה בלבוש אזרחי ולקח עמו תיק קטן, שבו ככל הנראה היו מדי צה"ל. 

לאחר כשבוע, ב-30 במאי 2005, הוחלט בצה"ל להכריז על חלבי כנעדר ולהגביר את החיפושים אחריו. עם הגברת החיפושים פתחה המשטרה הצבאית החוקרת (מצ"ח) בחקירה והגיעה לבית חלבי לתחקר את המשפחה ולבצע חיפושים בחדרו.

בשנת 2011 נספה אחיו של חלבי בתאונת דרכים.

בספטמבר 2012, נמצאו שרידי גופתו ביער סמוך לעוספיה על ידי תושב המקום שהועסק בייעור עבור קק"ל.הודעה נמסרה למשפחתו עם סיום הבדיקות, ב-11 באוקטובר 2012.
ב-12 באוקטובר הובא חלבי לקבורה בבית העלמין הצבאי בעוספייה. במעמד נכחו שרי ממשלה בעבר ובהווה, אישי ציבור, צבי רגב וקרנית גולדווסר.

מצוטט מתוך וויקיפדיה

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
יום טוב שלמה ז פלש יוסף (יוסי) ז

כניסת חברים