דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

בן שמעון מאור ז"ל

@alt@

גיל
בן 23 במותו

מלחמה:
בשגרה

תאריך עברי:
כ ניסן תשעא

תאריך לועזי:
24/04/2011

מאור (חיים) בן שמעון ז"ל, נולד בתאריך כ"ה בתמוז תשמ"ז (19.07.1987) בעיר יבנה, בן לדינה ומשה ואח לאורלי ז"ל, לימור ועוזי. מאור האח הצעיר במשפחה ובן זקונים להוריו.

מאור למד בביה"ס היסודי "אביר יעקב" שביבנה, בחטיבת הביניים "אמית" והמשיך בבית הספר המקצועי "בית שלמה" שברחובות, במגמת חשמל ואלקטרוניקה. בסיום לימודיו המשיך במסלול עתודה במגמת אלקטרוניקה ומחשבים ולאחר שהצליח בלימודיו רכש מקצוע כטכנאי אלקטרוניקה.

בצעירותו חוו הוא ומשפחתו טרגדיה קשה ונוראית, כאשר איבדו את אהובתם אורלי ז"ל באופן פתאומי. מאור כבן הזקונים במשפחה, היה היחיד מבין אחיו אשר התגורר בבית הוריו. תמיד מילא למשפחה ובייחוד להוריו את החלל החסר שנוצר בעקבות הטרגדיה שהמשפחה עברה. מאור שהיה בעל לב רחב ורחום ובעל מידות וערכים טובים ומיוחדים היה דואג להוריו, מעודד אותם, מחזק את ידם היה כתף תומכת ויד ימינם. מאור תמיד היה שם בשבילם, היה ממלא את הבית באור ובשמחה הייחודית שרק לו, בחיוך הכובש במילים החמות והאהבה האינסופית שהיה מעניק. מאור נשמה פשוטה, טובה ועדינה, שכל הזמן היה שם בשביל כולם. מאורי אומנם הצעיר במשפחה אבל לקח על עצמו אחריות רבה.

מאור התגייס לצה"ל בשנת 2007 ושירת בחיל האוויר. בתחילת שירותו עבר קורס קשר בטכני בחיפה ושובץ לבסיס חצרים בבאר שבע, שם שירת שלוש שנים. במשך שירותו בצה"ל רכש מקצועות נוספים: מכשירי אר.אף, טכנאי קשר יח' טיסה, השת' מוטורולה וטכנאי אלקטרוניקה ח"א.

בתום שירותו הסדיר, בחר מאור להמשיך את דרכו בצבא וחתם קבע בחיל חימוש שביחידת מרחב תחמושת 6420, שם הספיק לשרת כחודשיים.

למאור היו תחביבים רבים, חלק מהם היה לבלות ליהנות מהחיים ולנצל כל רגע פנוי, היה אוהב לצאת בימי חמישי באופן קבוע לחברים או למשפחה. ובעיקר ימיי שישי. לשהות בים זה היה חובה !!!

למאור שמחת חיים שאין כמותה תמיד הסתכל על חצי הכוס המלא, תמיד הסתפק במה שיש לו והיה מאושר בחלקו.


חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

כניסת חברים