דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

אימון מחלקות חימוש גדודים בחטיבה 35 - דצמבר 2011

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 16/04/2022

תאריך האירוע: 2011-12-20

מספר צפיות: 356


בקיץ שנת 2011 התאספנו כל אגף הטכנולוגיה והאחזקה בחטיבה 35 הכולל את מטה טנ"א חטיבה לרבות צוות הימ"ח ומחלקות הטנ"א בגדודים לביצוע אימון מח"גים עפ"י גרף האימונים השנתי של החיל.
אימון זה היה שונה ומיוחד מכלל האימונים שהחטיבה ביצעה בתקופה זו, אימון שהתאפיין בעיקר בהכנת הכוח למלחמה שהביא את כלל המתאמנים לשיא המקצועיות.
האימון כלל שיעורים עיוניים בנושא נשק, קשר, רפואה ומורשת ומיד לאחר מכן ביצענו יום מקצועי עפ"י יום שהוכן מראש ובא לידי ביטוי בתחרות מקצועית לפי יחידות ומתן מענה לתקלות בכלים השונים שנפרסו הן בעולם הנגמ"ש והרכב והן בעולם הנשק והאופטיקה.
לאחר סיומו של יום מוצלח זה התאספנו בחדר התדריכים ונערכנו לקראת יום אימון מיוחד הכלל ניווטים בשטחי האימונים בדרום, דבר שאנשי הטנ"א באותה תקופה לא נחשפו אליו ולא הכירו כלל וחשבו שזו נחלת הלוחמים בלבד.
היום עבר בצורה מקצועית, מלווה באנשי מקצוע לצורך הניווטים ואל נשכח שנושא הבטיחות הועלה על נס ביום זה, בסוף היום הרביעי הוכרזו הזוכים הן בתחרות המקצועית שהוגדרה יום כשירות מחלקות והן ביום הניווטים שהיה מאוד מהנה, מגבש ומוצלח.
ללא ספק, באימון זה רכשו אנשי המקצוע של החטיבה כלים נוספים להתמודדות עם יום פקודה שנדרש מכול חייל, איש קבע וקצין בחטיבה מורכבת כמו חטיבה 35 שיכולה להיות מופעלת בכול נקודת זמן ועל כולם להיות מוכנים וכשירות ב100%.
המשובים בסופו של האימון היום טובים מאוד וכלל המחלקות סיפרו כי התמודדו עם אתגרים שעד כה לא חוו בשירותם בצה"ל.
יישר כוח למחלקות הטנ"א על אימון מוצלח!

כתב רס"ן במילואים שלומי דרעי

 

 

 

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
בלין שרגא צבי ז

כניסת חברים