[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

ספטמבר 2019- ישיבת וועד הנהלת העמותה

@alt@
 1. בתאריך 24 ספטמבר  2019  נערכה ישיבת וועד הנהלה של העמותה במרכז ההנצחה בנתניה, הישיבה בראשות יו"ר העמותה אהרון מועלם.
 2. נכחו בישיבה –יהודה שלמון , יגאל אבן זיו , חנה פרג' , עוזרי יצחק , דוד הראל , גדעון לוטן , בן עמי כהן , פרחי יוסף , דליה ביתן , עופר גולינסקי , כהנוביץ יעקב , אביגדור קאופמן , אליעזר בן הרוש , רונית לרר , חיים טל.
 3. כיבדו אותנו בנוכחותם קטנא"ר תא"ל אילן אליה, רמ"ח תוה"מ אל"מ אריאל שימה , רמ"ד מורשת רס"ן שרי אמסלם , עמי הראל-חבר בעמותה.
 1. הפגישה נפתחה בברכת קטנא"ר לשנה טובה  והרמת כוסית לחג.

 הנושאים שהועלו בישיבה

 1. עמי הראל-חבר בעמותה הציג את עצמו למשתתפים, והעביר מאמר שכתב " היערכותך לקראת תפקידך הבא " ובוא רוב ההיבטים רלוונטיים לאיש הצבא שמשתחרר , ובהקשר זה לפורשים מהחיל – סיוע בהתארגנות לחיפוש עבודה. המסמך הועבר לרבים מפורשי החיל שלנו ועם רבים כבר נפגש.  יש צורך לפרסם את צמד המאמרים להורדה לכל פורש, ירצו להיפגש איתו כאשר נקודת המוצא חופשית, בהתנדבות, משתפת מחשבות ,ואולי מאפשרת חשיבה ערוכה טוב יותר לקראת האתגר במציאת עבודה. סוכם כי הנושא חשוב , עמי יערוך תמצות של המאמרים שיפורסמו באתר העמותה .

 2. פרחי יוסף – מציג את ההתקדמות לקראת בניית מרכז המורשת-מוזיאון חילי בצמוד  למרכז ההנצחה – מצרפת למסמך זה את הדברים שהוצגו על ידו.

עדכון יו"ר העמותה - מר' אהרון מועלם

 1. אהרון נפגש עם קטנא"ר עם כניסתו לתפקיד, יש בו את הנכונות והרצון להמשיך ולעשות הכל לטובת שיווק העמותה. ימשיך את שיתוף הפעולה עם העמותה.
 2. אהרון נפגש עם רמ"ד נפגעים עם כניסתה לתפקיד, השנה לא ביצענו יום כיף למשפחות יתבצע אחת לשנתיים , מסיבת חנוכה ובר מצווה ליתומי החיל-השנה אין יתומים שהגיעו למצוות הועלה רעיון לציין את המתגייסים בחיל במסיבת חנוכה עדיין שוקלים זאת , סוף שבוע להורים השכולים –בוחנים אופציות תתקבל החלטה בימים הקרובים ונעדכן.
 3. מתוכננת פגישה עם הרמ"ח עם כניסתו לתפקיד, אהרון  מבקש ממי שרוצה להצטרף לעדכן . 
 4. סייענו למחלקת החימוש של גדוד הובלה דרום ביום גיבוש ורכשנו עבורם חולצות וכובעים בסך 2200 ₪.
 5. תקציב רווחת משפחות של משרד הביטחון אושר בסך של 35,900 ₪.
 6. סייענו לחייל בשיפוץ ביתו, נערך ביקור של חיים טל ואהרון, אישרנו שיפוץ בסך 28,000 ₪ והקבלן המבצע תורם בחזרה 14,000 ₪. תמונות וכתבות יפורסמו בהמשך. יש עוד חייל ממטמון שעוזרי ודליה יבצעו ביקור בית.
 7. רכשנו תווי שי למשפחות שכולות נזקקות לראש השנה , 4 משפחות שכל אחת קיבלה 500 ₪.
 8. נגד שחלה בסרטן ומשפחתו במצוקה כלכלית – סייענו בתווי שי לחג.
 9. לקראת תקציב 2020 מבקש להעלות רעיונות ודרישות לעבודות במרכז ההנצחה ,זהו תקציב נוסף שמאשר משרד הביטחון בנוסף לתקציב האחזקה.
 10. אליעזר בן הרוש -  מבהיר ומוסיף בהמשך לדברי פרחי, כי יש דרכים למצוא חומרים אם נרצה לגבי הפיתוח החילי. כדי להגיע לכל יוצאי החיל, והסיפור של הקהילות , שכן יש לא מעט קבוצות של יחידות שנמצאים בקשר ,נוכל להגיע אליהם ,זה הזמן לייצר חיבור לעמותה דרך תכנים למרכז המורשת והמוזיאון החילי, שכל אחד תהיה לו ההזדמנות לספר את סיפורו. בנוסף המליץ כבר בעבר ,שכל חייל מהרגע הראשון שמגיע לבה"ד 20 יירשם לאתר העמותה ,ובמסגרת החניכה ורכישת ידע על מורשת החיל תהיה לו ההזדמנות והרצון להיכנס ולחפש באתר העמותה. כמו כן לזמן גמלאים ,אנשי מילואים לימים וטקסים שנערכים במרכז ההנצחה כמו בטקס סיום קורס קצינים וכו'.
 11. יהודה שלמון מעלה שוב נושא חיבור אנשי המילואים שהם אוכלוסייה גדולה ,מפקדי מילואים כדי להתרים לעמותה.
 12. אהרון מודה לכולם על השתתפותם ומאחל חג שמח ושנה טובה.

 אהרון מועלם, אל"מ(מיל')

תמונות מהמפגש

 

חיפוש מידע

כניסת חברים

חברים online