דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

ספטמבר 2017- מכתב תודה מחיילת בודדה שהעמותה מימנה עבורה כרטיס טיסה לארצות הברית

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 11/09/2017

תאריך האירוע: 2017-09-01

מספר צפיות: 2201


לכבוד עמותת חיל חימוש היקרה,

אני מודה לכם ולכל העוסקים בדבר על הסיוע ברכישת כרטיס טיסה חזור לישראל מארה"ב.

גדלתי בבית שהנתינה והשירות - הם זכות במעלה ראשונה. אף כי המצב הכלכלי היה מורכב, ואני מוגדרת כחיילת בודדה, הערכים הללו נותרו טמועים בי ואני נרגשת תמיד לגלות את טוב ליבם של אחרים, כמוכם.

אני משרתת במקטנאר מזה כשנה וחצי ורואה במפקדה בית. עבורי זו גם תחושה של משפחה, שיש על מי לסמוך.. וזה לא דבר מובן מאליו עבורי.

זכיתי להכיר את התמיכה של העמותה בסיוע בכרטיס הטיסה עבור סיוע בהשלמת משימה בעלת ערך לאומי והיא חיזוק הקשרים בין הקהילות היהודיות בארץ ובתפוצות לטובת הרמת פרויקט המשלב סטודנטים ואומנים היוצרים עבודות צילום של ניצולי שואה ובני דור שלישי במפגשים פרטיים שמותירים בהם חותם. 

את העבודות מהרגעים הפרטים הללו אנו נציג בתערוכות קבוצתיות ככלי לחיבור לערכי היהדות - תיקון עולם, ערבות הדדית וכבוד האדם. הפרויקט קרם עור וגידים, חצה את גבולות ישראל ואני נרגשת לדעת איך הוא נוגע באנשים שונים במקומות שונים ובנקודות מפתח בחייהם. בכל פעם שאני מספרת על הפרויקט אני שומעת סיפור חדש מצד המאזין, על קרוב משפחה, על שכן, על התעסקות בנושא שמגדיר לא רק אותנו, כעם היהודי, אלא אותנו כבני אדם.

זו זכות גדולה בעיני להיות לעזר לאדם בשעת צורך, ובפרט לסייע לו בהגשמת חלום. אתם הייתם שם עבורי. ובפעילותי אני עדה איך אנשים משנים תפיסות חיים ומבינים את הערכים הללו כחלק משיגרת היום יום שלהם, וזה ממלא אותי אנרגיות לתקווה לעולם בו הערך "ואהבת לרעך כמוך" מהווה את הבסיס.

אין לי ספק שבפעילותכם - אלו גם הערכים שמנחים אותכם, 

ואני מודה לכם מכל ליבי על הסיוע המיידי שניתן. 

התמיכה והליווי אינם דבר מובן מאליו בשום נקודת זמן בחיי.

אשמח לעדכן אותכם בהתקדמות הפרויקט ולהזמין אותכם גם לתערוכה שתהיה. בנוסף אהיה מאושרת שבתערוכה ישתתפו גם אנשי החיל - בני דור שני או שלישי לניצולי שואה במידה ואלו עדיין איתנו, ובכך לתת כבוד גם למורשת חיל טכנולוגיה בתוך תערוכה חשובה זו. אם ידוע לכם על אנשים כאלו - אשמח ליצור איתם קשר.

אני רוצה לחזק את ידיכם,

ואשמח להיות לכם לעזר להמשיך בפעילות החשובה שלכם לטובת החיל ואנשיו.

תודה מכל הלב, 

חג שמח ושנה טובה,

מכל הלב,

חיפוש מידע

כניסת חברים