דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

מרץ 2021- טקס החלפת מפקד גדוד אחזקה ערבה (חיון)

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 16/10/2021

תאריך האירוע: 2021-03-21

מספר צפיות: 458


תצלום טקס החלפת מפקדי גדוד אחזקה ערבה - חיון, מאוד מרגש למשתתפים.

נאום פרידה מגדוד ערבה – סא"ל אברהמי רועי

קצין הטכנולוגיה והאחזקה הראשי - תת אלוף אילן אליה מפקד אגד הטנ"א הארצי - אלוף משנה הרצל איסקוב. מטל"פ זרוע היבשה - סגן אלוף עלי מקלדה רעיי המגידים והרע"נים , משפחת וישנווצקי הסבתא ריבה, ההורים אלה וסרגי והבת אמה משפחתי – רעייתי עדינה וילדתי אופירי , משפחת גדוד הערבה – מפקדים וחיילים מכובדי כולם, צהרים טובים.

היום אני מסיים תקופה משמעותית מאוד כמפקד גדוד הערבה. תקופה רבת חוויות, אתגרים, למידה והשתפרות מתמדת. עוצמתו של גדוד הערבה נובעת מהמרקם האנושי והאיכותי המייצג את כלל שכבות החברה הישראלית, ובזכות כך יכול הגדוד לכל משימה לה יידרש. במהלך התקופה האחרונה, שיפרנו יחד את מוכנות הגדוד למלחמה, יחד יעלנו תהליכי אחזקה, טיב השירות והמוצר, אך יותר מכל, יחד העמקנו את הקשר והחיבור עם היחידות במרחב הערבה.

קצרה היריעה מלפרט את כל הפעילות הגדוד ולמרות זאת, מלאכה רבה נותרה לצורך המשך שיפור מוכנות וזמינות יחידות המרחב. מקס, בעוד רגע תקבל את הפיקוד והאחריות על הנבחרת המופלאה הזאת העומדת כאן לפנינו. בטחוני כי הנך האדם הנכון בזמן הנכון להצעיד את הגדוד קדימה ולכבוש פסגות חדשות. ברצוני להודות לקטנא"ר, תת אלוף אילן אליה, על האמון שנתת בי והפקדת בידי את גדוד הערבה. למפקד האגד, אלוף משנה הרצל איסקוב, תודתי לך על התמיכה בגדוד, על חופש הפעולה והגיבוי שהענקת לי כמג"ד במהלך תפקידך כמפקד האגד.

שותפי האסטרטגי, סגן אלוף עלי מקלדה, על השותפות והצעידה בדרך המשותפת – הערכתי הרבה.

חברי המג"דים - תודה לכם על האוזן הקשבת, על העבודה המשותפת המהווה נדבך חשוב להצלחת האגד ועמידה במשימותיו המשותפות לכולנו. מ"פים יקרים וקצין ההפעלה הגדודי, יונתן, ראיד, קרני ונדב - על ההובלה, הפיקוד והעמידה הבלתי מתפשרת בכל משימה תודתי נתונה לכם.

לרב סרן עמיר ימיני, הייתה לי לסגן מושלם, בעל יכולת הקשבה, הכלה והבעת דעה תוך הפגנת יכולות מרשימות בתחום הפיקוד והמנהיגות. אני מודה לך מקרב ליבי,

אחרונים אך חביבים, משפחתי היקרה, עדינה ואופירי – אתן מקור הכוח, העוצמה והנחישות עבורי, עמדתן בתקופה האחרונה באתגרים לא פשוטים ועמדתן בכך בגאון. תודה רבה לכן על מה שאתן עבורי, אני אוהב אתכן מאוד. משפחת הערבה, המשיכו בפועלכם, ביוזמה ובעשייה, בהשתנות ובהשתפרות כפי שרק אתם יודעים. מאמין בכם. סומך עליכם. אוהב אותכם. תודה רבה...

חיפוש מידע

כניסת חברים