דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

אוקטובר 2021 - דבר מפקד גדוד אחזקה גליל גולן 703 - סא''ל בוכריס איתי

מאת: ניסים קלו

תאריך עלייה לאתר: 04/10/2021

תאריך האירוע: 2021-10-01

מספר צפיות: 979


גדוד 703 הינו יחידה הצפונית של רשת האחזקה אגד טנ״א ארצי מטרת הגדוד הינה מתן שירות הולם, אדיב ויעיל לכלל יחידות צהל.מדיניות היחידה הינה לבצע את מטלותיה באופן יעיל, איכותי תוך הקשבה הדדית, שמירה על כבוד הזולת וקיום דרך ארץ.
גדוד 703 גדוד עם עבר מפואר, בעל עשייה והערכה רבה מצד כל המפקדים, הפגישה הראשונה האמיתית שלי עם פלוגות הגדוד הייתה בתפקידי כקח״ש גדוד שריון באימון ובתעסוקה במרחב, שם נוכחתי לראות את עוצמתו ויכולותו של הגדוד הן בשגרה והן בחירום. 
לגדוד השפעה גדולה מאוד על זמינות ומוכנות מרחב פצ״ן ליום פקודה, דבר שיחייב אותנו למתן מענה רציף בשמירה על זמינות המרחב, תפקידנו להיות מוכנים וערוכים למול האיומים ולמול כל אתגר אליו נידרש. 
קידום העשייה והמוכנות שלנו ליום פקודה תתאפשר באמצעות ההון האנושי שלנו מפקדים, אזרחים עובדי צה''ל וחיילים אני סמוך ובטוח שיחד ניתן את השירות הטוב ביותר, נשמר את הקשר הרציף והחשוב ליחידות המרחב, נכין את עצמנו לכל תרחיש אופרטיבי ונעמוד בכל משימה ואתגר בצורה הטובה ביותר, תוך מחויבות והפגנת נחישות, מקצועיות, חתירה לזמינות, ושאיפה למצויינות.
ברצוני לצטט מתוך מצפן הרמטכ״ל האחרון ''ואהבת לרעך כמוך'' ''הבסיס לכל פיקוד הוא אהבת האדם והאמונה באדם אי אפשר למלא תפקיד פיקודי ללא אמונה עמוקה באנשים הגורמת אצלם להנעה פנימית. מנהיג חייב לגלות הזדהות יוקדת עם בן האנוש וסגולותיו, אמונה ביכולותיו ,בנכונותו, בכושר המצאתו, ביוזמה ובתושייה שהוא יכול לגלות, וביכולתו להסתגל ולהתגבר על קשיים. זהו חלק מרכזי מעיקרון כבוד האדם״ 

בהקשר לדברים אלו במשך כל שירותי כקצין בחיל הטנ״א, האמנתי כי המשאב החשוב ביותר הוא האנשים, הכל מתחיל ונגמר באנשים, כוח האדם האיכותי של צה''ל הוא סוד כוחו והיקר מבין משאביו, המשימה הגדולה ללא ספק תהיה הטיפול באנשים, לשאוג לרווחתם, לתנאי השירות לסביבת העבודה ולסלק מהם רעשי רקע ודאגות שיפריעו להם במשימותיהם וזאת לצאת המשימה שלשמה כולנו נמצאים כאן להיות מוכנים ליום פקודה.

אני מאמין באנשי הגדוד שיחד כולנו כגדוד אחד, מאוחד וחזק מתוך שייכות וגאווה לגדוד, לרשת הטנ״א ארצי ולחיל הטכנולוגיה נהפוך את המצויינות להרגל והתוצאות  יבואו גם בהמשך.

תזכרו תמיד שכל אחד מאיתנו בכל תפקיד הוא חלק חשוב מאוד בתרומה להצלחה של מסגרת צה״ל.

איתי   בוכריס    , סא״ל
‎מג״ד 703, ״גליל גולן״

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

כניסת חברים