תרומה לעמותה באמצעות כרטיס אשראי

"אנשים נותנים לאנשים" – עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה (חימוש)

אנא תרמו ועזרו לנו להמשיך בעשייה ובפעילות היפה של העמותה.

בעזרת תרומה זו  שמנוצלת 100% לפעילות, אנו מצליחים לסייע למשפחות השכולות, האלמנות והיתומים, לחיילים הבודדים ,לחיילים ממשפחות נזקקות, ליחידות חיל החימוש ולפרויקטים חשובים שאתם התורמים שותפים מלאים , עושים ניסים קטנים ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליכים הומניטריים והעצמה חברתית שהעמותה לוקחת על עצמה.בעזרתם של חברי הנהלת העמותה, בראשה אל"מ ( מיל' ) אהרון מועלם העובדים ללא שכר ובהתנדבות מלאה.עמותת חיל החימוש הוקמה בשנת 1984 למען המשפחות השכולות ולמען החימושניקים בעבר, בהווה ובעתיד. העמותה היא הכבל המגשר בין החימושניקים לדורותיהם, באמצעות טיפוח הקשר עם אנשי חיל החימוש בעבר ובהווה .

נודה לך אם תוכל לתרום לעמותה (ולהצטרף לעמותה) על מנת להרחיב את התמיכה במשפחות השכולות ובחיילי החימוש.

(קבלה תישלח לדואר האלקטרוני שהזנת מייד בגמר התשלום. ניתן לחלק את התרומה לעד 12 תשלומים בכרטיס אשראי) 
"התרומה לעמותה פטורה ממס על פי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה אישור מספר 4510537" התורם בסוף שנה יכול להגיש את הקבלות למס הכנסה ולקבל החזר.

מה העמותה עושה עם כספי התרומות ?

ניתן להיכנס לקישורים בכל שנה ולראות את הפעילויות הרבות שנעשות על ידי העמותה למען המשפחות וחיילי חיל החימוש

הפעילויות בשנת 2017הפעילויות בשנת 2016  | הפעילויות בשנת 2015 | ​הפעילויות בשנת 2014הפעילויות בשנת 2013הפעילויות בשנת 2012הפעילויות בשנת 2011 | כל הפעילויות

מטרות העמותה

  • מטרות העמותה הן להרחיב ולטפח את מרכז ההנצחה של חיל החימוש בנתניה כדי שישמש מרכז להנצחה, מרכז חינוך והתייחדות המשפחות והחברים עם חללי החיל, וכן מרכז להטמעת מורשת החיל ורוחו . העמותה עוסקת בפעולות להנצחת ולהנחלת תולדותיו של חיל החימוש ומורשתו , לאלה המשרתים בו עתה ולאלה אשר ישרתו בו בעתיד .
  • העמותה מטפלת ומסייעת למשפחות השכולות של חיל החימוש, היא מארגנת טכסי בר - מצווה ליתומים, סופי שבוע של כיף חיבוק ואהבה ליתומים ולמשפחות השכולות, אירועי חזרה לביה"ס לאחר חופשת הקיץ ואף מסייעת בתלושי שי לחג ים למי שנזקק לכך .
  • העמותה מסייעת ליחידות החימוש ולחיליי החיל במקרים מיוחדים. כולל ים סיוע לחיילים בודדים לבקר את משפחותיהם בחוץ לארץ ,סיוע במלגות לימוד, בתלושי שי לחג ים ובארגון ימי כיף לחיילים הבודדים הו נצרכים .

העמותה מנוהלת על ידי אל"מ במיל'  אהרון מועלם (אהרון אב שכול) ומסייעים בידו ועד העמותה המורכב מיוצאי חיל החימוש, קצינים , נגדים ונציגי המשפחות השכולות . מקום מושבה של העמותה הוא במרכז ההנצחה של חיל החימוש ב נתניה , המנוהל ומתוחזק על ידי סא"ל מיל' יגאל אבן זיו בהתנדבות מלאה. מרכז ההנצחה של חיל החימוש שנחנך ביולי 2009, נבנה בסמוך לבית יד לבנים בנתניה , העיר המאמצת את   עמותת חיל החימוש החיל. עד לבניית מרכז זה, לא היה מרכז הנצחה ייחודי לחללי חיל החימוש. במרוצת השנים הלך וגבר הצורך בהקמת מרכז הנצחה ייחודי לחיל, אליו יוכלו להגיע משפחות החללים להתייחד עם יקיריהם . כיום טקסי סיום של קורס הקצינים של החיל מתקיימים במרכז ההנצחה ולא ב .כדי כדברי קצין החימוש הראשי, בטקס חנוכת המרכז: "מרכז ההנצחה אמור להוות, מלבד מרכז התייחדות, מרכז פעילויות, זיכרון וחינוך למורשת החיל. להוות מרכז חי ונושם, מקור השראה, בו יושבעו חיילי ומפקדי חיל החימוש, מקום בו נישא בגאון וביגון, זכר היקירים שבמותם ציוו לנו את החיים ".

חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

(מוצג לפי התאריך העברי)
צלניקר רונן ז

כניסת חברים

חברים online