דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לוגו חיל הטכנולוגיה והאחזקה לוגו עמותת חיל הטכנולוגיה והאחזקה
[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

באבי יקיר ז"ל

@alt@

גיל
בן 20 במותו

מלחמה:
בשגרה

תאריך עברי:
כא טבת תשסח

תאריך לועזי:
30/12/2007

יקיר בנם של שמחה ונתן, נולד ב-ט' בכסלו תשמ"ח (30.11.1987). באבי היה הקטן משבעת אחים.
יקיר היה בולט בשל חיוכו המקסים ועיניו הגדולות והכחולות, היה מאוד קשור להוריו ולמשפחתו, תמיד דאג לעזור ולהצחיק ולא היה מסוגל לשאת מראה של אדם עצוב או מסכן, בכל עת היה מושיט יד לעזרה ודואג מיד להכניס שמחה ואור לכל הסובבים אותו. היה מאוד בולט בשובבות שבו, וביופיו החיצוני והפנימי כאחד.

כשיקיר נולד השביעי במספר יחד עימו הביא המון אושר, מזל וברכה. היה הקטן של המשפחה שתמיד אבל תמיד כל שהיה על ליבו השיג.
אהבתו הגדולה של יקיר הייתה סוסים, רכבים וצמחיה. הוא טיפח והקים גינה מדהימה בבית הוריו, וכל מי שהיה זקוק לעיצוב גינה טיפוח וטיפול היה פונה אליו. כל חדרו מלא באוסף סוסים מיוחד, ובנוסף בחדרו יש אוסף ענק של עיתוני "פוקוס" (רכבים), מאוד בלטה אהבתו לרכב BMW ובכל פעם שנתקל ברכב ידע לומר את המפרט הטכני וכל מה שקשור בו.
יקיר בלט מאוד בעזרה לזולת ולא פעם שמענו סיפורים רבים אודות מעשיו, בנתינה אמיתית ללא תנאים. יקיר בכל שנותיו דאג לחיות לבלות לצחוק ולהשתולל "המסמר של החבורה" כך כינו אותו חבריו.
ב-31.12.2007, יום ראשון 10 בבוקר, נפטר יקיר לאחר שאושפז בטענה לוירוס פשוט, שעם חלוף מספר ימים התברר כי מצבו מוגדר קשה והוא הובהל לטיפול נמרץ. לאחר שבעה ימים נפטר.
יקיר הובא למנוחות בחלקה הצבאית בבית העלמין ביהוד.
מאז ועד היום הכל שונה בלעדיו, ריק, חשוך, כואב וקר כי ללא יקירו'ש שלנו הילד הקטן דבר לא יהיה כמו אז... האובדן גדול מנשוא, בעבור הוריו, אחיו, אחייניו, חבריו וחברותיו, לכולם חסר ולכולם שונה ומוזר לחיות בלעדיו וללא נוכחותו שהאירה תמיד את הכול.
לזכר יקיר, הקימה משפחת באבי גן משחקים בסמוך לבית המשפחה. הגן כולל בתוכו את אהבתיו הגדולות: סוסים, צמחיה ומתקן משחקים גדול בצורת B.M.W –הרכב שאהב מאוד. הגן נחנך במעמד ראש העיר משפחה וחברים.


חיפוש מידע

כניסת חברים