[temp]
ינואר
פבר.
מרץ
אפר.
מאי
יוני
יולי
אוג.
ספט.
אוקבר
נוב.
דצמ.
הזנת אירוע חדש חיפוש בטיימליין התאריכים המסומנים בכתום כוללים אירועים

הנופלים

אלקריף אליהו ז"ל

@alt@

גיל
בן 34 במותו

מלחמה:
מלחמת לבנון השניה

מקום הנפילה:
כפר גלעדי

תאריך עברי:
יב אב תשסו

תאריך לועזי:
06/08/2006

הילד הראשון במשפחתנו אשר נולד בישראל, למד את כל מסגרות הלימוד שלו בישראל. את חוויותיו בגן הילדים החל בגיל שלוש, המשיך ולמד שש כיתות בבית הספר היסודי 'בית יוסף' וסיים את לימודי החטיבה בחטיבת הביניים ע"ש 'אמית' בקרית אתא. כאשר הגיע לגיל תיכון, החליט אלי לעבור ללמוד בבית הספר אורט בקרית ביאליק, שם למד לימודים ריאליים אותם מאוד אהב ומהם מאוד נהנה. בבית הספר החדש הכיר חברים חדשים, מהם כאלה שהם חבריו עד היום. תקופת בית ספר התיכון היתה תקופה פורייה בחייו של אלי והוא פיתח במהלך תקופה זו את רוב תחביביו אשר בחלקם עסק עד ליום מותו.
במהלך כל שנות לימודיו היה אלי תלמיד מצטיין ונבחר בהזדמנויות שונות ובאירועים שונים, לייצג את בתי הספר השונים בהם למד.

עם סיום לימודיו, התגייס אלי לצה"ל. מתוך מגוון האפשרויות שעמדו בפניו לפני הגיוס, בחר אלי להתחיל את שירותו בקורס קצינים של חיל החימוש שהיה המחזור הראשון של 'מסלול קצונה ישיר' של חיל החימוש (שנת 1990), קורס אשר הכשיר את אלי כקצין בצה"ל. אלי אהב לשרת בצבא והיה גאה מאוד בשירותו הצבאי. אנחנו זוכרים את סופי השבוע בהם היה חוזר הביתה עייף מאוד אבל גם שמח ונמרץ, עמוס בסיפורים וחוויות. את שירותו הצבאי סיים אלי בדרגת סגן. עם שחרורו מצבא קבע, התנדב אלי לשרת כקצין חימוש של יחידת הצנחנים בגדוד 9255. אלי אהב מאוד לצאת למילואים ולפגוש את החברים והחיילים. החברים והחיילים מספרים כי היחידה השתפרה לאין שיעור מאז שאלי הגיע ליחידה וזאת בשל הדאגה והאכפתיות אותם הפגין במהלך השירות והמוטיבציה הרבה שלו לקדם את היחידה. אלי טיפח את היחידה והיה גאה בהישגיה.

עם תום שירותו הצבאי, החל אלי בחיפוש אחר מקצוע שיתאים לכישוריו. משחר ילדותו אהב אלי לעסוק בציור, צילום ועיצוב. ואת האהבה הזו רצה אלי לשלב בעיסוקו העיקרי בחיים, העבודה היומיומית. יחד עם לימודים אשר קידמו אותו בתחומים אותם אהב, עסק אלי בתחומים של פרסום, מכירות ועיצוב. בכל הנושאים בהם עסק, ידע אלי לבטא בעבודותיו את האהבה הרבה שלו לצבע ולחומר, ואת הרגישות הרבה שלו אשר בעזרתה ידע לקלוט רגעים יפים ונדירים. אהבה ורגישות אלו הם אשר גרמו לו להיות מאושר ושמח בנושאים בהם עסק ואפשרו לו ליצור את העבודות היפות אותן יצר.

במהלך השירות הצבאי הכיר אלי את ליבי וכעבור זמן הם נישאו. את ראשית חייהם המשותפים החלו אלי וליבי בקריות. את ביתם הקבוע הקימו לאחר זמן, במושב גרנות הגליל שעל כביש הצפון. הנכס שנרכש כלל שטח של גינה ובו בית קרקע הרוס ובו מספר קירות וללא גג. אלי ראה בדמיונו את הבית עומד, מתוכנן ומעוצב כפי שהוא רוצה. בית הכולל, יחידות מגורים ומשלב בתוכו משרד עבודה הפונה להרי הלבנון. הוא תכנן, עיצב, ובנה את ביסודיות את הבית אותו ראה, כשכולנו בסביבתו מלווים אותו בתדהמה, לא רואים מה שהוא רואה, לא מבינים מה הוא עושה ולאן הוא עומד להגיע. הבית עומד כיום בישוב גרנות הגליל.

לאלי וליבי נולדו שני ילדים, דורון ושי. הילדים השלימו את המשפחה ויצרו את הקן המשפחתי הקטן והחם שלהם בבית שבגרנות הגליל. במהלך כל תקופת ההיכרות שלהם ועד ליום מותו, אנחנו זוכרים את אלי כאיש משפחה חם, דואג לתא המשפחתי שהקים, שם אותו תמיד בראש סולם העדיפויות. אנחנו האחים שהכרנו אותו, לא הופתענו לדעת ולראות שהוא איש משפחה חם ואוהב אולם עדיין הופתענו מעוצמת האנרגיות והרגשות שיצאו ממנו. אהבנו ונהנינו לראות אותו אוהב ומפנק, חבר טוב ובעל תומך, מפיץ אהבה וחום לכל עבר ומרגיש את כל בני הבית, כל אחד בנפרד וכולם ביחד.

בחודש נובמבר שלפני מותו, היה אלי מעורב בתאונת דרכים. אחרי התאונה הרגיש אלי שהוא בשל לעסקים ושזה הזמן לפרוש כנף והחליט שזה הזמן לממש את חלומו ולהקים משרד עצמאי משלו בו הוא ימשיך ויעסוק כעצמאי בנושאים הנוגעים לתחומי העיצוב הגרפי והצילום אותם הוא כה אהב. אלי הקים את חברת SoftWeb Technologies. החברה עסקה בשלב ראשון בעיקר בתחומים של פרסום, מכירה, עיצוב והפקת מוצרי דפוס, עיצוב תערוכות והקמת אתרי אינטרנט. אתר החברה:
www.softweb.co.il

אלי נהרג באירוע כפר גלעדי, בחודש אוגוסט 2006, היום ה - 26 למלחמת לבנון השניה, שישה חודשים לאחר יום הולדתו ה 34 .

אתר לזכרו שלי אלי:

http://elielkarif.co.il/


ערב הנצחה לזכרו שערכו צוערי חיל החימוש
איכות הקול נמוכה - אתכם הסליחה


חיפוש מידע

חללים שמועד נפילתם היום

כניסת חברים

חברים online